161127755906700
 

Köpeklere duyduğumuz koşulsuz sevgiyi onların hayatına katkı sağlamak için kullanıyoruz ve hayatlarını iyileştirmeye yemek kaplarına koyduklarımızla başlıyoruz.
 

"Doğal" ve "sağlıklı" olarak pazarlanan işlenmiş, yanmış kahverengi toplardan bıkmış iki köpek aşığının 


demesiyle Origami Fresh Dog Food doğdu.

 
Bilimin yardımı, sevginin yönlendirmesiyle....

Kurucularımız taze köpek yemeği tasarlamak için evcil hayvan beslenme araştırmalarını, sevgilerini ve sağduyularını kullandılar; beslenme uzmanları ve veterinerlerle çalıştılar. 

kutucuk.png

köpeklerimizin yemekleri "gerçek yemek" olmalı" 

Sonuç; insanların yiyebileceği kadar güvenli ve lezzetli,
köpekler için ise besleyicilik açısından eksiksiz ve dengeli taze yemek.

ori&gami.png

HİKAYEMİZ

Ori ile başladı

2017 Şubat ayında çok yakışıklı (kendisine böyle hitap edilmesinden hoşlanıyor :)) bir bebek girdi hayatımıza. Tam bir patates surat olması dışında en büyük derdimiz inanılmaz yemek seçen bir köpek olmasıydı. Her köpeğin yemek için delirdiği yiyeceklere bile burun kıvıran Ori ile derdimiz büyüktü anlayacağınız :)

Line-01.png

Gami ile devam etti

Ori'ye ne yedirsek diye düşünmeye devam ederken, bir gün kapımızda beliren bir bebek ile hayatımız değişti. Evet Gami gelmişti. Gami'nin de yetişkinliğe doğru geçerken farkedilen bir sindirim sistemi problemi ile birlikte işler iyice sarpa sardı. 

Line-01.png

Yollarımız taze mama ile kesişti

Ori ve Gami'nin hayatımızdaki yeri giderek büyürken, aynı zamanda içimizde hayatımızda onlarla geçirdiğimiz daha uzun, daha sağlıklı olması için neler yapmamız gerektiği endişesi de büyüdü. Çok okuyup, çok araştırma yaparken bir gün taze köpek maması ile tanıştık... Köpeklerin hayatını 36 aya kadar uzattığı ve kanser riskini azalttığını okuduk. Tabii ki sonuç artık kaçınılmazdı. Yemek düzenimiz tamamen değişmek üzereydi.

Line-01.png

ve...

Origami'nin ilk taze yemeği 2020 sonlarına doğru onların yemek kaplarını doldururken, neden diğer köpekler için de bunu yapmıyoruz dedik ve işte geldiğimiz noktada sizlerle buluştuk :)

Line-01.png
Line-01.png
Line-01.png
hikaye-04.png
hikaye-03.png
hikaye-02.png
hikaye-01.png